Dystanse do felg 5x112 zagwarantują Ci szereg korzyści. Przekonaj się! 0

Cenisz sobie mądre zmiany? Sprawdź, co możesz zrobić dla swojego samochodu, by korzystanie z niego na co dzień było prawdziwą przyjemnością. Poznaj dystanse do felg 5x112 – taki rozstaw pozwoli poszerzyć samochód, a tym samym – poprawić jego właściwości jezdne. Sprawdź, czym są dystanse i w jakim się je stosuje.

Czym są dystanse?

Zauważyłeś, że konkretny samochód jest szerszy, niż jego wersja fabryczna? Taki efekt może być uzyskany dzięki montażowi dystansów do felg z rozstawem 5x112 lub innym. Niewielkie elementy, najczęściej wykonane z aluminium, charakteryzują się stylowym designem i pozwalają uzyskać zaskakujące rezultaty. Sprawdź, jakie są zalety stosowania dystansów i przekonaj się, jakie różnice występują pomiędzy wariantem z kołnierzem centrującym a tym bez kołnierza centrującego.

Zalety stosowania dystansów

Wykorzystanie dystansów do felg w konstrukcji samochodu gwarantuje zachwycające rezultaty – także wizualne. Starannie dobrane, w połączeniu z odpowiednią felgą wyraźnie zmieniają charakter pojazdu, dodatkowo poprawiając jego właściwości jezdne. Co zyskasz, decydując się na aluminiowe dystanse do felg?

- Dystanse do felg zwiększają rozstaw kół, zmieniając charakter pojazdu. Sylwetka samochodu w wyniku montażu dystansów aluminiowych zyskuje nowe proporcje, sprawiając, że staje się on dynamiczny i nowoczesny;

- Odpowiednio dobrane dystanse do felg zmieniają właściwości jezdne pojazdu. Samochód jest zdecydowanie bardziej stabilny i z większą łatwością pokonuje zakręty;

Dystanse z kołnierzem centrującym czy bez kołnierza centrującego?

Dostępne w sprzedaży dystanse do felg 5x112 możesz kupić z kołnierzem centrującym lub bez kołnierza centrującego. Zanim staniesz przed koniecznością wyboru odpowiadającego Ci modelu, przekonaj się, w czym tkwi różnica pomiędzy tymi wariantami.

1. Dystanse do felg 5x112 bez kołnierza centrującego

Obecność kołnierza centrującego wynika z niewielkiej grubości, felga centrowana jest na tak zwanym kołnierzy centrującym piast. W przypadku tego modelu montaż odbywa się z wykorzystaniem śrub, które są zdecydowanie dłuższe od modeli fabrycznych.

2. Dystanse do felg 5x112 z kołnierzem centrującym

Dystanse do felg z kołnierzem centrującym wykorzystywane są w przypadku konieczności uzyskania większego rozstawu. Kołnierz jest konieczny, ponieważ ten pierwotny zostanie zasłonięty w trakcie montażu. W tej sytuacji także konieczne jest zastosowanie dłuższych śrub. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, a z pewnością tak jest, niedopuszczalne jednak jest stosowanie śrub fabrycznych.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl